OdkurzaczeOdkurzacze przemysłoweSzorowarki używaneWypożyczalnia maszyn czyszczącychSzorowarki bateryjneSzorowarki przewodoweSzorowarki samojezdnePolerkiZamiatarkiGumyBaterie trakcyjne do maszyn czyszczącychProstowniki, ładowarkiPady
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Producenci
Informacje
Kontakt
FAX
22 788 23 82
Tel
22 788 23 82
Tel
664 788 981
GSM
664 788 981
Godziny działania sklepu
10-18
Kategorie wiadomości
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 2 Gości
 online.
Regulamin

1. Właścicielem sklepu internetowego Szorowarki.pl jest firma Gamel Paweł Gawryś z siedzibą w Otwocku przy ul. Kraszewskiego 53a
2. Dokumentem sprzedaży jest faktura VAT. Zamawiający towar upoważnia szorowarki.pl do wystawienia faktury bez jego podpisu.
3. Towar pozostaje własnością sprzedającego do momentu zapłaty całej należności.
4. Ceny podane w sklepie są cenami brutto
5. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówień. Każde zamówienie jest potwierdzane. W przypadku wątpliwości dotyczących zamówienia i gdy uzyskanie potwierdzenia w przeciągu 3 dni roboczych nie będzie możliwe, zamówienie zostaje przez nas anulowane.
6. Zamówienia realizowane są od 1 do 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.
7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowitą lub częściową realizację zamówienia zastrzegamy sobie możliwość telefonicznego uzgodnienia innego terminu dostawy.
8. Za zamówione towary można płacić gotówką przy odbiorze lub przelewem.
9. Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta. Szczegółowe warunki znajdują się na kartach gwarancyjnych dostarczanych razem z produktami.
10. W przypadku braku pieczątki sprzedającego niezbędne dokumenty należy przesłać pocztą na adres sklepu, gdzie zostaną opieczętowne i odesłane.
11. Szorowarki.pl nie bierze odpowiedzialności za szkody wynikające z niewłaściwego zainstalowania lub użytkowania zakupionego towaru.
12. Zamawiający ma prawo zwrotu towaru (za wyjątkiem towarów, które są wykonywane ściśle pod zamówienie klienta) do 10 dni od daty ich wysłania. Towar nie może być używany. Zwrot odbywa się na koszt zamawiającego.
13. Wystawienie faktury korygującej, a tym samym zwrot pieniędzy, następuje po uprzednim sprawdzeniu stanu technicznego produktu. Produkt powinien być zwrócony w oryginalnym opakowaniu.
14. Zdjęcie produktu lub jego opis mogą się nieznacznie różnić od stanu faktycznego. Fakt ten związany jest z ciągłym technologicznym ulepszaniem proponowanych rzez nas urządzeń.
15. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek w opisach i cenach towarów

16 .zamówienia realizujemy powyżej 200 zł netto

17 .zamówienia realizujemy tylko na fakturę Vat dla firm


Powrót
Oprogramowanie eMarket